Profesjonalne-Malowanie.pl

Malowanie - Warszawa i okolice

Wycena w 15 minut! lub tel. 22 350 78 22

refresh

* Wypełniając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez właściciela serwisu lub przez firmy powiązane w celu realizacji zlecenia.

 • Gwarancja
 • Doświadczenie!
 • Szybko
 • Dobra cena

Gwarancja Jakości

Malowanie ścian wykonywane jest przez specjalistów z wieloletnim doświadczeniem. Do tego farby, grunty i wszystkie używane przez Nas produkty to znane i cenione pod względem jakości marki. Proponujemy usługi najwyższej jakości dla każdego Klienta. Dzięki temu każdy z Nich jest zadowolony, a pomieszczenie służy przez długi czas i niesamowicie wygląda.

10 LAT DOŚWIADCZENIA

Nasza Firma to ponad 10 lat doświadczenia! Znamy się na technikach malowania, preparatach, farbach oraz wszystkich produktach malarskich. Nasz praca opiera się zarówno na tradycyjnych oraz nowoczesnych metodach. Doświadczenie to bardzo ważny punkt w życiu każdej firmy. My możemy cieszyć się pod tym względem wieloletnim stażem, który stawia Nas w czołówce firm malarskich.

Szybko

Wszystkie szczegóły ustalane są bardzo szybko – telefonicznie bądź na miejscu. Zaraz po kontakcie z Klientem przystępujemy do zebrania wszystkich niezbędnych materiałów. Fachowa ekipa chwilę później puka do drzwi Klienta i zaczyna pracę. Malowanie ścian przebiega fachowo i szybko. W zależności od tego czego potrzebuje Klient, dopasowujemy się do Jego potrzeb. Każde zlecenie wykonujemy na czas, zgodnie z wcześniej ustalonymi szczegółami.

Dobra Cena

Nie zdzieramy z Klienta. Za Nasze usługi zapłacisz tyle, ile powinieneś. Nie podwajamy ceny, ani za usługi, ani za produkty. Dzięki przystępnym cenom, każdy Klient może liczyć na Naszą pomoc w zakresie malarstwa. Malowanie z profesjonalnym wsparciem na każdą kieszeń – to właśnie oferujemy.

Cennik

W Naszej ofercie znajdą Państwo usługi malarskie w przystępnych cenach. Korzystając z przedstawionych usług dotyczących malowania już nigdy nie będzie na ścianach plam, brzydkich wykończeń, a kolor będzie dokładnie taki jaki sobie Państwo wymarzyli. Fachowi malarze zajmą się pomalowaniem wszystkich pomieszczeń w każdym budynku.

 

            Malowanie ścian to skomplikowane zajęcie, którym powinna zając się wykwalifikowana ekipa malarska. Pamiętajcie, że na efekt będzie patrzeć nie tylko rodzina, ale również znajomi, sąsiedzi i inni ludzie. Zapraszamy więc do zapoznania się z cennikiem.

Cennik malowania (poniżej aktualne ceny malowania)

malowanie ścian

cena od 4,9 zł / m2

artystyczne malowanie ścian

cena od 39 zł / m2

malowanie mieszkań

cena od 4,9 zł / m2

malowanie pokoju

cena od 4,9 zł / m2

gruntowanie

cena od 0,99 zł / m2

zabezpieczanie folią, taśmami oraz demontaż żyrandoli i gniazdek

cena od 1,5 zł / m2

skrobanie starej farby

cena od 2,9 zł / m2

akrylowanie

cena od 1,5 zł / m2

mycie sufitów i ścian

cena od 3,9 zł / m2

malowanie grzejników

cena od 2,9zł / za żeberko

malowanie balustrad i poręczy balkonowych

cena od 24,9 zł / m2

malowanie okien

cena od 24,9 zł / m2

malowanie drzwi

cena od 17,9 zł / m2

naprawa pęknięć i rys

cena od 1,9 zł / m2

malowanie dachów

cena od 4,9 zł / m2

malowanie elewacji

cena od 9,9 zł / m2

malowanie agregatem

cena od 3,9 zł / m2

malowanie natryskowe

cena od 3,9 zł / m2

malowanie proszkowe

koszt ustalany indywidualnie

malowanie aerografem

koszt ustalany indywidualnie

inne usługi i prace malarskie

koszt innych usług i prac malarskich ustalany indywidualnie

   
   
   

Cena malowania może różnić się od wyżej podanych, gdyż koszt malowania zależy od wielu czynników. Zadzwoń lub wypełnij formularz, aby szybko poznać dokładną cenę za malowanie.

Cennik malowania nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66, par. 1 Kodeksu Cywilnego.

 

 

 

Popularne na blogu

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10